„Reakcja najbliższych doprowadziła mnie do łez”. Rozmawiamy z najpiękniejszą Warmii i Mazur!

0
1896
fot. Nosarzewski, Express Elblag

Wczoraj, 24 marca w Teatrze im Aleksandra Sewruka odbyła się Gala Miss Warmii i Mazur 2018. Podczas Gali kandydatki walczyły o tytuł Miss oraz Miss nastolatek Warmii i Mazur. O konkursie, jego kulisach ale i o samej sobie powiedziała nam Aleksandra Bogdan – Miss Warmii i Mazur 2018.

Aleksandra Bogdan ma 20 lat. Jest studentką I roku kosmetologii. Aktualnie pracuje w jednej z trójmiejskich galerii handlowych. Interesuje się wizażem oraz muzyką. Ola jak nam zdradziła jest wielką fanką piosenkarki Ani Dąbrowskiej.

Na początku chciałbym Ci pogratulować tytułu Miss Warmii i Mazur. Czy spodziewałaś się takiego wyniku konkursu?

– Bardzo dziękuję. Kompletnie nie spodziewałam się takiego wyniku. Przyznam szczerze, że miałam nawet swoją faworytkę.

Opowiedz nam jak do tego doszło, że zgłosiłaś się na wybory Miss Warmii Mazur 2018?

– 3 marca w Braniewie odbyła się gala Miss Ziemi Braniewskiej 2018, podczas której zdobyłam główny tytuł. Następnym etapem konkursu było właśnie Miss Warmii i Mazur.

Czy taki konkurs wymagał od Ciebie dużo wyrzeczeń, czy może była to czysta przyjemność?

– Samo wzięcie udziału w tym konkursie było dla mnie ogromną przyjemnością. Jestem naprawdę szczęśliwa, że mogłam być jedną z uczestniczek tak wspaniałego konkursu. Oczywiście moje szczęście wynika z tego, że włożyłam we wszystkie próby ogrom pracy, który jak widać się opłacił.

Jak zareagowali na przyznanie Tobie tytułu Miss Twoi najbliżsi?

– Reakcja najbliższych mi osób doprowadziła mnie do łez. Widziałam jak wszyscy wyskoczyli z krzeseł krzycząc, płacząc i klaszcząc jednocześnie. Mam w nich ogromne wsparcie i z tego miejsca chciałabym im podziękować z całego serca, bo dzięki nim uwierzyłam w swoje możliwości.

Zostałaś Miss Warmii i Mazur 2018, co teraz, jakie są Twoje dalsze plany?

– Moimi dalszymi planami są kolejne etapy konkursu.

Czy jest coś jeszcze o czym marzy Miss Warmii i Mazur 2018?

– Od zawsze uważałam, że o marzeniach nie mówi się głośno, bo się nie spełnią, dlatego pozwolę sobie pozostawić to w tajemnicy.

Rozmowę przeprowadził Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny Gazety Express Elblag.

Oli życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursów no i spełnienia marzeń, tych najskrytszych 🙂  a już jutro na naszych łamach porozmawiamy z Marleną Tokarewicz, I Wicemiss Warmii i Mazur 2018.

Reklamy

Komentarze