Najpiękniejsze na Warmii i Mazurach (zdjęcia)

0
3911
fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Najpiękniejsze na Warmii i Mazurach (zdjęcia). Dziś, 24 marca w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbyła się Gala Miss Warmii i Mazur 2018. Wśród najpiękniejszych dziewczyn wyłoniono Miss Warmii i Mazur oraz dwie Wicemiss.

Tytuł Miss Warmii i Mazur 2018 trafił do Aleksandry Bogdan, Marlena Tokarewicz została I Wicemiss, a Ewelina Maciaszek II Wicemiss.

Potrójna korona wylądowała na głowie I Wicemiss Marleny Tokarewicz, a to za sprawą konkursu dla Czytelników przeprowadzonego przez gazetę internetową portel.pl , w którym wygrała Marlena Tokarewicz. Marlena została również wybrana na Miss publiczności i pięknej urody. Z kolei Karolina Sobucka zdobyła tytuł pięknych włosów.

Swój konkurs dla Czytelników przeprowadziła również gazeta Dziennik Elbląski, w którym zwyciężyła Kinga Maciejewska.

Podczas finałowej Gali Miss Warmii Mazur przed publicznością wystąpiło w sumie 26 kandydatek, z czego 12 dorosłych i 14 nastolatek. (zdjęcia z Miss Warmii Mazur nastolatek wkrótce na naszych łamach)

Wszystkie kandydatki z tytułem miss i wicemiss wezmą udział w ćwierćfinale wyborów Miss Polski.

Sala wypełniona była po brzegi, w przerwach publiczność zabawiały zespoły Szalone i Szalone Małolaty z Młodzieżowego Domu Kultury oraz tancerki Latin Show ze Szkoły Tańca Broadway.

Miss Warmii i Mazur 2018 zdjęcia

 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze