Miss nastolatek Warmii i Mazur 2018 (zdjęcia)

0
2424
fot. Nosarzewski, Express Elblag

Miss nastolatek Warmii i Mazur 2018 (zdjęcia). Wczoraj, 24 marca w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbyła się Gala Miss Warmii i Mazur 2018. Gala wyłoniła Miss wśród kandydatek dorosłych oraz Miss nastolatek.

Tytuł Miss Warmii i Mazur wśród nastolatek zdobyła Wiktoria Pogorzelska, I Wicemiss Warmii i Mazur została Ines Browarska, z kolei do Marleny Piróg trafił tytuł II Wicemiss Warmii i Mazur. O tytuł Miss walczyło 14 kandydatek.

Przypomnijmy, że o korony dla najpiękniejszych walczyło w sumie 26 kandydatek: 12 dorosłych i 14 nastolatek i tak tytuł Miss Warmii i Mazur 2018 trafił do Aleksandry Bogdan, Marlena Tokarewicz została I Wicemiss, a Ewelina Maciaszek II Wicemiss.

Potrójna korona wylądowała na głowie I Wicemiss Marleny Tokarewicz, a to za sprawą konkursu dla Czytelników przeprowadzoną przez gazetę internetową portel.pl , w którym wygrała Marlena Tokarewicz.
Marlena została również wybrana na Miss publiczności i pięknej urody. Z kolei Karolina Sobucka zdobyła tytuł pięknych włosów.

Swój konkurs dla Czytelników przeprowadziła również gazeta Dziennik Elbląski, w którym zwyciężyła Kinga Maciejewska.

Sala wypełniona była po brzegi,w przerwach publiczność zabawiały zespoły Szalone i Szalone Małolaty z MDK oraz tancerki Latin Show ze Szkoły Tańca Broadway.

Zobacz zdjęcia z Miss Warmii Mazur 2018 – kandydatki dorosłe – kliknij tutaj

Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2018 – zdjęcia

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze