Kalendarz imprez letnich w Krynicy Morskiej!

0
3269

Kalendarz imprez letnich w Krynicy Morskiej! Władze Krynicy Morskiej opublikowały kalendarz imprez, które latem odbędą się w tym mieście.

Sezon letnich imprez w Krynicy Morskiej rozpocznie się już 5 maja Piknikiem rodzinnym – „Eksplozja Kolorów”. – W sobotę, 5 maja, o godz. 10 na placu przy Marinie Jachtowej, odbędzie się Piknik Rodzinny – Eksplozja Kolorów. Zapowiada się mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy. Będą dmuchane zamki, balonowe zoo, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji dla dzieci. Eksplozja kolorów na powitanie wiosny, występy zespołów muzycznych oraz Zabawa z DJ do 23:00. Znajdą tam również Państwo smaczne dania regionalne i kiełbaski z grilla” – czytamy w zapowiedzi imprezy.

Od 10 maja do 13 maja oraz od 17 maja do 20 maja będą odbywały się regaty o Puchar Polski Polskiego Związku Żeglarskiego.

9 czerwca odbędzie się kolejny Piknik rodzinny tym razem pod hasłem – „Sport to zdrowie”. – „W sobotę, 9 czerwca, o godz. 10 na placu przy Marinie Jachtowej, odbędzie się Piknik Rodzinny – Sport to zdrowie. Moc atrakcji dla dzieci – m.in. występ estradowy Mago Show, animacje dla najmłodszych, dmuchane zamki, wielkie maskotki i koncert Julii Olędzkiej!. Z kabaretem i DJ bawimy się do wieczora, przy smacznych dania regionalnych i kiełbaskach z grilla.” – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

23 czerwca odbędzie się trzeci Piknik Rodzinny – „Święto Wody i Ognia”. – W sobotę, 23 czerwca, o godz. 10 na placu przy Marinie Jachtowej, odbędzie się Piknik Rodzinny – Święto wody i Ognia. Na Pikniku przewidziano mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Animacje dla dzieci, uwielbiane przez dzieci dmuchańce, wielkie maskotki, pokazy estradowe, karaoke na scenie, występ kabaretu, Teatr Ognia i puszczanie lampionów na wodzie. Z DJ bawimy się wieczorem. Do wspólnej zabawy zapraszają: Stowarzyszenie Miłośników Krynicy Morskiej oraz Burmistrz Miasta Krynica Morska.

29 i 30 czerwca odbędzie się festiwal piosenek szantowych.

7 lipca w porcie jachtowym nad Zalewem Wiślanym godzinie 21:00 odbędzie się koncert zespołu Farba. Z kolei 4 dni później (11 lipca) w tym samym miejscu oraz godzinie wystąpi kabaret Koń Polski.

19 lipca w porcie jachtowym nad Zalewem Wiślanym godzinie 21:00 wystąpi kabaret 4Fala. Dwa dni później (21 lipca) w tym samym miejscu o tej samej godzinie odbędzie się koncert zespołu Majestic.

6 sierpnia do Krynicy Morskiej zawita Kabaret Łowcy.B

Sezon letnich imprez w Krynicy Morskiej zakończy Święto Pieczonego Dzika.

– „Zapraszamy wszystkich na Święto Pieczonego Dzika jest to świetna okazja do wspólnej zabawy i integracji podczas pikniku rodzinnego i wieczornej zabawy.

W trakcie trwania imprezy: Degustacja pieczonego dzika oraz wyrobów z dziczyzny, konkursy i warsztaty dla dzieci, malowanie twarzy, skręcanie balonów, malowanie piaskiem, świece żelowe, gigantyczne maskotki, stoiska z rękodziełem i produktami regionalnymi, miasteczko dmuchańców, popcorn i wata cukrowa bez ograniczeń, pokaz sztucznych ogni, zabawa do białego rana z zespołami „PANORAMA BAND” i „JÓZEF MASIAK”. – czytamy w programie imprezy.

Pełny kalendarz imprez znajdziesz klikając tutaj

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze