Od niecałych 7 zł na trasie Warszawa-Elbląg-Trójmiasto!

0
2118
Ilustracja do tekstu

Od niecałych 7 zł na trasie Warszawa-Elbląg-Trójmiasto! Dobra wiadomość dla mieszkańców Elbląga i Trójmiasta oraz innych mniejszych miejscowości na trasie obsługiwanej przez SuperPKS.

Do końca marca nad morze lub do stolicy będzie można podróżować jeszcze taniej! Kupując bilet na www.superpks.pl wystarczy wpisać kod: 3MIASTO, a zapłacimy 10 zł mniej!

Morze zimą, a może wyprawa do stolicy? Marcowe podróże SuperPKS-em będą jeszcze przyjemniejsze dla naszej kieszeni dzięki zimowym promocjom. Podróż, w którą wybierzemy się SuperPKS-em, może być wygodną i o wiele tańszą alternatywą dla samochodu. Taka podróż daje także możliwość podziwiania pięknych, zimowych pejzaży. Zaplanować jednodniowy lub weekendowy wypad oraz zminimalizować koszty możemy dzięki stronie www.superpks.pl , gdzie znajdziemy szczegółowy rozkład jazdy autobusów oraz pulę biletów w zimowych promocyjnych cenach, zawsze tańszych niż na dworcu lub u kierowcy.

Do końca marca podróżujący na trasie Warszawa-Elbląg-Trójmiasto pasażerowie będą mogli skorzystać z dodatkowej promocji. Kupując bilet na www.superpks.pl wystarczy wpisać kod: 3MIASTO, a zapłacimy 10 zł mniej!

Przykładowe ceny biletów na trasie w promocyjnych cenach:

• Elbląg-Warszawa – 6,99 zł
• Gdańsk-Warszawa – 7,99 zł

SuperPKS to marka wirtualnego przewoźnika, pod którą od marca 2016 roku firmy transportu autobusowego oferują swoje usługi mieszkańcom większych i mniejszych miast w Polsce.

Celem projektu jest stworzenie silnej polskiej marki autobusowej, która będzie w stanie skutecznie konkurować o względy pasażerów.

To projekt, którego podstawą jest połączenie nowych technologii, które dostarcza firma Teroplan z tradycyjnym transportem osobowym.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Red.

Reklamy

Komentarze