Leżący tir na „siódemce”

0
1983
fot. OSP Nowy Dwór Gdański

Leżący tir na „siódemce”. Dziś, 21 marca po godzinie 14.00 na wysokości miejscowości Kmiecin, drodze objazdowej trasy nr 7 doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego.

„Chwile po godzinie 14.00 nasza jednostka została zadysponowana do wypadku drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego przewożącego kontener morski na wysokości miejscowości Kmiecin, droga objazdowa trasy nr 7” – poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Dworze Gdańskim.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem.

„W wyniku gwałtownego skrętu, wyładowana skrzynia ładunkowa (kontener morski) na ciągniku siodłowym przewróciła się. Ekipa pogotowia przetransportowała kierowcę na obserwację do pobliskiego szpitala” – poinformował asp. Sztab. Sebastian Białachowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gd.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze