Zaginęła elblążanka. Pomóż nam ją odnaleźć! Elbląscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej kobiety, która w dniu 13.03.2018r., około godziny 9.00 wyszła z domu przy ul. Piotrkowskiej (od Rawskiej za wodociągami) i do chwili obecnej do niego nie powróciła, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona to:

Grażyna Gajewska l. 65

Rysopis

– wzrost 162cm , szczupła budowa ciała , szatynka – włosy do ramion.

Ubrana była w kurtkę 3/4 koloru ciemny-brąz z kapturem obszytym liskiem, czarne spodnie, czarne botki do kostki , damska czapka z daszkiem koloru brązowego , brązowa torebka .

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

Wszelkie informacje zmierzające do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego można również podawać anonimowo za na adres (policja@elblag.ol.policja.gov.pl).

Aktualizacja: „Policja w dalszym ciągu szuka kobiety, policjanci prowadzą działania poszukiwawcze, czekamy również na sygnały od mieszkańców Elbląga, jesteśmy w stałym kontakcie z rodziną” powiedział nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Zdjęcie

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Komentarze