Urodziny Twojego dziecka? Mamy trzy pomysły! W zależności od wieku naszej pociechy, mamy trzy propozycje niezapomnianej imprezy urodzinowej. Dzieci w wieku od 4 lat zapraszamy na trampoliny do JUMP Fitness. Dzieci od 6 lat zapraszamy do ESCAPE HOUSE Elbląg. Starsze dzieci a właściwie już młodzież od 14 lat zapraszamy na wystrzałowe urodziny do CS Arena. Jest to pierwsza w Elblągu, bezpieczna strzelnica ASG.

A teraz po kolei …

Urodziny w JUMP Fitness to przede wszystkim ogromna sala przygotowana do zabawy na trampolinach. Dogodny dojazd z parkingiem w sercu elbląskiej starówki.

Na sali czekają przykryte obrusem stoły. Na jednej imprezie może bawić się nawet 20 dzieci. Podczas dwóch godzin imprezy, dzieci uczą się przeróżnych kombinacji kroków wykonywanych w rytm muzyki. Każde z dzieci ma szanse poczuć się jak prawdziwy trener prowadząc ćwiczenia dla całej grupy.

Nie brakuje również zabaw koordynacyjno ruchowych poprawiających refleks i koordynację. Czas jaki dzieci spędzają przy stole, to dosłownie kilka minut aby zjeść tort i zaśpiewać sto lat solenizantowi. Rumieńce i uśmiechy na buziach dzieci to najlepsza rekomendacja na organizację urodzin w tym miejscu. Dodatkową atrakcją urodzin może być występ magika – iluzjonisty Krzysztofa Skrobotuna.

Pokaz magii karcianej, zaczarowane liny, obręcze oraz kilka innych sztuczek wprawią w prawdziwy zachwyt nie tylko dzieci ale również dorosłych. Zabawa przeznaczona dla dzieci od 4 lat.

Sala urodzinowa znajduje się w budynku JUMP Fitness na Starym Mieście ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12. Wszelkie informacje oraz rezerwacje terminu urodzin tel. 608 816 708

Szczegóły na stronie www.jumpfitness.pl oraz na profilu FB

Zobacz film:

Fascynujące urodziny w Escape House Elbląg

Najnowsza oferta urodzinowa, przeznaczona dla dzieci od 6 lat. Jeśli Twoje dziecko lubi łamigłówki, gry logiczne i jest gotowe na niezapomnianą przygodę to Escape House jest dla Was. Maksymalna ilość osób to 14 dzieci. Dzieci dzielimy na dwie grupy z czego jedna rozwiązuje zagadki w pokojach Dr. Mortisa a druga grupa w tym czasie spędza czas w pokoju VR-ROOM, grając w niesamowite gry w rzeczywistości wirtualnej.

Pokój VR to możliwość gry w dziesiątki gier dopasowanych do wieku gracza. Tylko w tym pokoju możemy sprawdzić jak to jest skoczyć z dachu, postrzelać do monstrualnych potworów czy przejechać się na jednej z 40 kolejek górskich.

Pokój VR łączy ze sobą granie z aktywnością ruchową, ponieważ gracz jest cały czas wewnątrz gry i widzi wszystko dookoła. Grając, wykonujemy setki złożonych ruchów i po np. grze gdzie strzelamy z łuku możemy się spodziewać zakwasów na drugi dzień.

Zobacz film:

Napad na ESCBANK kolejna zabawa w pokojach zagadek ESCAPE HOUSE Elbląg

Dzięki tej zabawie możemy na własnej skórze poczuć dreszcz emocji i wcielić się w rolę rabusia. Po drodze do sejfu pełnego pieniędzy i sztabek złota czeka nas mnóstwo zagadek logicznych do rozwiązania. Musimy również wykazać się sprawnością fizyczną przy przejściu przez liczną sieć laserowych zabezpieczeń. Liczba graczy od 2 do 5.

Zobacz film:

Podczas całej imprezy dzieci cały czas są pod opieką obsługi i przy trudniejszych zagadkach mogą zawsze liczyć na pomoc. Czas zabawy to dwie godziny. Koszt to 40 zł od dziecka – minimalna grupa urodzinowa to 6-7 osób.

Rezerwacje 780 123 056 Escape House Elbląg, Elbląg, 12-go Lutego 25 (Świat Dziecka II-pietro)

Szczegóły na stronie www.escapehouse.elblag.pl oraz FB

Wystrzałowe urodziny w CS Arena – strzelnica ASG

Dla młodzieży i dorosłych, już od 14 roku życia, przygotowaliśmy specjalne atrakcje. Proponujemy zabawę, polegającą na dwugodzinnej grze replikami broni ASG, na zamkniętej, specjalnie przygotowanej arenie. Na zadaszonej powierzchni ok. 1000 m2, opierającą się na różnych scenariuszach w których będziemy mogli strzelać do siebie oraz do celów.

CS_arena to jedyne takie miejsce w Elblągu, gdzie solenizant i jego goście, podczas rozgrywek będą mogli wykazać się nie tylko duchem sportowca, ale także sprytem i zręcznością. To interesująca forma, która odbiega od standardowych i formalnych spotkań. Jesteśmy elastyczni i pełni pomysłów. Goście mają do swojej dyspozycji cały obiekt, wraz z pełnym wyposażeniem, nielimitowana ilością kulek oraz miejscem przeznaczonym do konsumpcji. Taka forma imprezy, idealnie sprawdzi się również jako impreza integracyjna. Zapraszamy!

Zobacz film:

Strzelnica ASG CS Arena znajduje się w Elblągu, ul. Grunwaldzka 2A Hala F ( za Halą Elzam)

Szczegóły i rezerwacje tel. 690 691 234. Zapraszamy na stronę www.csarena.pl oraz na nasz FB

Red.

Komentarze