Mieszkańcy wsi koło Elbląga odcięci od świata. Wójt nie widzi problemu! Do naszej redakcji z prośbą o interwencję zgłosiła się mieszkanka Błotnicy, małej wsi położonej koło Elbląga.

Problem z jakim zgłosiła się nasza Czytelniczka dotyczy drogi dojazdowej do domu. Kobieta mieszka z rodzicami, mężem oraz dwójką dzieci w malutkiej wsi Błotnica (Gmina Gronowo Elbląskie).

„Od dwóch dni jesteśmy odcięci od świata z powodu bardzo złego stanu drogi dojazdowej, samochód tonie w błocie” – mówi nam mieszkanka Błotnicy.

„Droga ma 900 metrów od domu do głównej drogi S22. Żadna nasza interwencja od wiosny tamtego roku nie przyniosła żadnego rezultatu, Wójt olał nas totalnie ” – dodaje w rozmowie z nami kobieta.

Jak się dowiadujemy tłumaczenia władzy są różne, raz wskazują, że nie mają pieniędzy, a za drugim razem, że dla jednej rodziny odcinka drogi nie będą robić.

„Syn od dwóch dni dni nie chodzi do szkoły, dziś zaryzykowała żeby go zawieźć do szkoły samochodem, auto stanęło w połowie drogi… Bardzo proszę o Waszą pomoc! „- dodaje na koniec mieszkanka Błotnicy.

W tej sprawie udamy się na rozmowę z wójtem, do tematu z pewnością powrócimy!

Zdjęcia

Daj nam znać !

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze