Kobieta walczyła z diabłem. Na pomoc przyjechali strażacy i policjanci! Dziś, 14 marca po godzinie 12.00 służby ratunkowe otrzymały wezwanie do jednego z mieszkań przy ulicy Starowiejskiej (dawna ulica Diaczenki). Kobieta krzyczała pomocy.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Drzwi do mieszkania kobiety były zamknięte, strażacy weszli do mieszkania po drabinie przez okno.

Kobieta leżała na podłodze przy drzwiach. Jak powiedział nam Jakub Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu : „starsza kobieta jest już pod opieką ratowników medycznych, jest przytomna, jej stan nie zagraża życiu,  akcja służb na miejscu trwa.”

Kobieta strażakom miała powiedzieć coś o diable, oprócz tego uskarżała się na bóle ręki, na tą chwilę nie wiadomo co dokładnie było powodem wezwania służb ratunkowych.

Ratownicy medyczni nie podjęli jeszcze decyzji odnośnie hospitalizacji kobiety, jak udało nam się ustalić kobieta była znana już wcześniej ratownikom medycznym z poprzednich interwencji.

Zdjęcia z akcji ratunkowej na Starowiejskiej

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze