Naprzeciwko szpitala powstaje Korona! Budynek usytuowanym w północno – wschodniej części Elbląga, na wysokości ponad 40 m.n.p.m, liczył będzie razem z halą garażową osiem kondygnacji.

Powstaną w nim 74 lokale mieszkalne o powierzchni od 33,18 m2 do ponad 90 m2. Z okien i tarasów usytuowanych po południowo zachodniej stronie rozpościerał się będzie widok na Żuławy Wiślane i Gdańsk zaś od strony wschodniej na park Bażantarnia i Górę Chrobrego.

Architekci odpowiedzialni za realizację projektu tak usadowili budynek, aby maksymalnie wykorzystać jego walory związane z lokalizacją.

Najpiękniejszym lokalem będzie apartament o pow. 115,27 m2 usytuowany na ostatnim piętrze nazwany „Perłą w Koronie”. Składa się z 5 pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienki, wc, garderoby i południowego tarasu o pow. 40 m2.

Większość cen lokali mieszkalnych będzie dostosowana do programu MDM (Mieszkanie dla młodych), którego ostatnia edycja zaczyna się w styczniu 2018 roku.

Architekci odpowiedzialni za realizację projektu tak usadowili budynek, aby maksymalnie wykorzystać jego walory związane z lokalizacją.

Korona będzie zawierała 74 lokale mieszkalne, komórki na rower, a w podziemiach znajdzie się obszerna hala garażowa.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze