Zwłoki żołnierza w braniewskiej jednostce wojskowej! Zwłoki zostały znalezione wczoraj, 11 marca (niedziela) rano. Żandarmeria Wojskowa i prokuratura wszczęła już śledztwo w sprawie śmierci żołnierza.

Jak informuje portal tvbraniewo24 zwłoki 43- letniego żołnierza znaleziono w niedzielę, 11 marca około godziny 9.00. Zwłoki mężczyzny ujawniono podczas kontroli pomieszczeń w jednym z budynków na terenie jednostki.

Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Lekarz stwierdził zgon 43-letniego mężczyzny. O zdarzeniu została poinformowana prokuratura, która wspólnie z Żandarmerią Wojskową prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

Prokurator na miejscu podjął decyzję o skierowaniu ciała na sekcję zwłok.

„Prawdopodobnie mogło być to samobójstwo” – dowiaduje się nieoficjalnie portal tvbraniewo24.pl

„Nic nie wskazywało na udział osób trzecich w pozbawieniu życia. Prokuratura wszczęła śledztwo w kierunku artykułu 151 KK, który mówi: Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie„- poinformował płk. Tomasz Jabłoński, zastępca prokuratora rejonowego ds. wojskowych Prokuratury Rejonowej Olsztyn-Południe.

Więcej szczegółów poznamy po wynikach sekcji zwłok, która jak się dowiadujemy została zaplanowana na dzień 14 marca – środa.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Źródło: tvbraniewo24.pl

oprac. Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze