Nasze ustalenia się potwierdziły. Magda Gessler robi rewolucję w Pasłęku! Niecały tydzień temu informowaliśmy Was, że Magda Gessler odwiedziła restaurację w Pasłęku i najprawdopodobniej nagrywa tam „Kuchenne Rewolucje”

Dziś, 12 marca potwierdzamy tą informację już oficjalnie, a to za sprawą wpisu, który pojawił się na profilu Magdy Gessler:  – „Pasłęk .., nowe miejsce na mapie Polski ., czy się sprawdzi ? Po KR .., królują jak sama nazwa wskazuje Oberza Bazant. Dziczyzna i domowe .. kluseczki placuszki .., możecie Już próbować .., piszcie ,, buziaki .. Besos ., mg” – napisała znana restauratorka.

Magda Gessler nagrywa „Kuchenne Rewolucje” w restauracji Perfect Pub. Restauracja działa już od 2 lat, jej oficjalne otwarcie miało miejsce 17 września 2016 roku.

Perfect Pub znajduje się na ulicy Wiśniowej w Pasłęku.

Magda Gessler w ostatnich dniach odwiedziła również Elbląg. Restauratorka świętowała Dzień Kobiet w Hotelu Elbląg. Przypomnijmy, że Magda Gessler swoje rewolucje przeprowadziła w naszym mieście dwukrotnie. Raz zamieniając „Viki Lektiko” na „Szprotę”, za drugim razem restaurację „Figaro” w „Duchówkę”.

Teraz przeprowadzi kuchenne rewolucje w Pasłęku oddalonym od Elbląga o 25 km.

Kuchenne Rewolucje w Pasłęku – już oficlanie

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze