Biedronka w Elblągu została otwarta kilka minut po północy. Dziś, 12 marca kilka minut po północy pracownicy Biedronki zabrali się ostro do pracy.

Jest to oczywiście pokłosie ustawy o zakazie handlu w niedzielę. Miniona niedziela (11 marca) była pierwszą niedzielą bez handlu i pierwszą niedzielą wolną od pracy dla pracowników tego sektoru, choć nie wszystkich, wielu drobniejszych przedsiębiorców skorzystało z okazji zamkniętych dyskontów i otworzyło swoje sklepy. Większy ruch dziś był również na stacjach paliwowych.

Pracownicy Biedronki w Elblągu do końca też nie mogą zaliczyć tego dnia wolnego od pracy, bo już kilka minut po północy musieli zjawić się w sklepie, by przygotować go do otwarcia na poniedziałek(12 marca). O takim rozwiązaniu informowaliśmy Was już kilka dni temu.

Wówczas udało nam się porozmawiać z jednym z pracowników Biedronki : – „Dla mnie to oczywista głupota, przygotowanie sklepu zajmuje około 2 godzin, nie rozumiem dlaczego ściągani jesteśmy w środku nocy, jakbyśmy nie mogli przyjść te dwie godziny wcześniej w poniedziałek.”

„Nie każdego stać na własny samochód, a komunikacja miejska o tej porze już nie działa, wielu pracowników mieszka na Zatorzu, gratuluję rozwiązania…” – dodawał w rozmowie z nami pracownik Biedronki w Elblągu.

Jak widać właściciele marketów łatwo skóry nie oddadzą, niestety ponownie kosztem pracowników…

fot. Zdjęcie zrobione 12 marca o godzinie 00.57/Łukasz Nosarzewski
fot. Zdjęcie zrobione 12 marca o godzinie 00.57/Łukasz Nosarzewski

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze