Ciało Arka już w Elblągu. W następnym tygodniu ostatnie pożegnanie! Ostatnie Pożegnanie Arka odbędzie się w czwartek, 15 marca w kościele pw. Wszystkich Świętych przy ul. Agrykola w Elblągu.

„O godz. 11:30 zostanie wystawiona urna, a o godz. 12:00 odbędzie się msza święta i pogrzeb. Proszę o przekazanie informacji znajomym Arka, oraz wszystkim osobom, które chciałyby uczestniczyć w jego ostatnim pożegnaniu” – informuje nas rodzina Arka.

Przypomnijmy, że udało się zebrać około 9000 zł. Całkowity koszt związany ze sprowadzeniem ciała Arka do domu i pochowaniem go wyniosło około 11 tysięcy złotych.

Arek Kiciak postanowił odejść 27 lutego 2018 roku. Jego ciało znajdowało się w Liverpoolu, ale Arek sercem związany był bardzo silnie z rodzinnym Elblągiem, gdzie czekała na niego Mama.

Niestety koszt transportu jego ciała był bardzo wysoki, dlatego jego przyjaciel zorganizował zbiórkę w zagranicznym serwisie.

Na Waszą prośbę została utworzona również zbiórka na polskiej stronie, gdzie wpłaty można było dokonywać w złotówkach, bez potrzeby przeliczania waluty.

Dzięki Waszym wpłatom udało się zebrać blisko 9000 złotych.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze