Skasował tył samochodu na własne życzenie, a pasażerom skrócił przejazd! Dziś, 9 marca po godzinie 13.00 na ulicy Królewieckiej(na wysokości Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego) doszło do kolizji samochodu osobowego z autobusem.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Mercedes wyjeżdżając ze szpitala (Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Królewiecką autobusowi linii nr 17.

Po zderzeniu autobusu z samochodem osobowym wszyscy pasażerowie autobusu musieli opuścić pojazd, na miejsce przyjechał patrol policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Policjanci przebadali kierujących na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi. Funkcjonariusze policji ukarali starszego kierowcę Mercedesa mandatem karnym za spowodowanie kolizji. Na miejscu policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany, policjanci zakwalifikują zdarzenie jako kolizję drogową. Przez około 20 minut ulica Królewiecka była mocno zakorkowana, w tej chwili nie występują już żadne utrudnienia w ruchu.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze