Przeszedł na Brzeskiej na czerwonym świetle. W więzieniu spędzi ponad 400 dni! O dużym pechu może mówić 28-latek, który wczoraj, 8 marca przechodził przez jezdnię na czerwonym świetle.

Wczoraj, 8 marca około godziny 9.00 policjanci z ruchu drogowego wylegitymowali mężczyznę przechodzącego przez jezdnię na „czerwonym świetle”. Było to przy ul. Brzeskiej.

„Po sprawdzeniu w bazie okazało się, że 28-latek jest poszukiwany do odbycia kary 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności” – informuje nas kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

To w tym tygodniu już drugi przypadek w Elblągu, w którym osoba poszukiwana sama wpada w ręce policjantów.

Policji w Elblągu podczas tygodnia udaje się zatrzymać kilku poszukiwanych, część z nich zatrzymywanych jest w ramach policyjnej pracy operacyjnej, a część, tak jak opisany wyżej przypadek podczas zwykłych interwencji.

Istnieją również pojedyncze przypadki,w których osoby poszukiwane same oddają się w ręce policji – zgłaszając się na Komendzie Policji lub dzwoniąc pod numer 997 z informacją: „Witam jestem osobą poszukiwaną proszę po mnie przyjechać.”

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze