Kobieta potrąciła samą siebie. Zobacz film! Kobieta zaparkowała na prywatnym miejscu postojowym. Kiedy na miejsce przyjechał właściciel, zaczęła cofać. Nie gasząc silnika, wysiadła z samochodu. Wtedy straciła panowanie nad autem i wpadła pod koła. Przechodzący akurat mężczyzna wskoczył do samochodu i go zatrzymał.

Wszystko działo się w środę o godzinie 11.30 na parkingu w Kowalach pod Gdańskiem. Zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu wspólnoty mieszkaniowej. – Kobieta wjechała na prywatne miejsce parkingowe i uszkodziła zabezpieczającą je blokadę.

Kiedy podjechał właściciel, zaczęła cofać, jeszcze bardziej uszkadzając blokadę – mówi pan Adrian, członek wspólnoty mieszkaniowej. Na nagraniu widać, jak kobieta w pewnym momencie wychyla się ze swojego auta, które cały czas się cofa, a kiedy auto rusza do przodu, wpada pod jego koła. – Wszystko zauważył przechodzeń, który wskoczył do jadącego samochodu i go zatrzymał – opowiada pan Adrian.

Na początku nagrania widać kobietę z dziećmi. Na szczęście zdążyli oni wyjść z parkingu. Ostatecznie nikomu się nic poważnego nie stało. Uszkodzone zostały jedynie blokady zabezpieczające miejsce postojowe i samochód kobiety. Sprawa nie została zgłoszona na policję.

Nagranie

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Źródło: TVN24

Komentarze