Zdrowy noworodek zmarł w szpitalu. Chwilę wcześniej dostał wypis! Wczoraj, 7 marca chłopczyk chwilę po tym jak dostał dokumenty wypisu ze szpitala zmarł. Dziadkowie jechali do szpitala zobaczyć wnuka, zobaczyli zwłoki.

Sytuacja miała miejsce w Szpitalu Powiatowym w Giżycku(woj. Warmińsko-Mazurskie), tam 4 dni temu na świat przyszedł chłopiec. Chłopczyk dostał 10 punktów w skali Apgar, czyli ocenę, o której marzy każda matka.

„Chłopiec przeszedł serię badań, lekarze mówili nam, że chłopiec nie żadnych wrodzonych wad, jest zdrowy i za kilka dni opuści szpital” – mówią w rozmowie z nami bliscy noworodka.

W trzecią dobę noworodek miał opuścić szpital, dokumenty do wypisu ze szpitala były już przygotowane, mama powiadomiła swoich rodziców, że mogą po nią i jej synka już przyjechać do szpitala.

Dziadkowie w drodze ze szpitala otrzymali telefon od córki, że z noworodkiem coś się dzieje  złego i jest reanimowany. Niestety reanimacja nie powiodła się, lekarze stwierdzili zgon chłopca.

Jak udało nam się ustalić prokuratura prowadzi w tej sprawie dochodzenie, prokurator podjął decyzję o skierowaniu ciała na sekcję zwłok.

Sprawę będziemy wyjaśniać, więcej szczegółów wkrótce na naszych łamach.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze