Już w tym tygodniu elbląska nocka tramwajowa! Już w najbliższą sobotę, 10 marca w Elblągu odbędzie się Druga Elbląska Nocka Tramwajowa.

Klub Miłośników Tramwajów w Elblągu przy PTTK ma zaszczyt zaprosić na drugą odsłonę Elbląskiej Nocki Tramwajowej. Tym razem przejazd odbędzie się wagonem 805Na 044, ostatnim we flocie Tramwajów Elbląskich oraz jednym z ostatnich w Polsce (805Na/105Na) posiadającym oryginalne metalowe atrapy osłaniające reflektory.

Jest to również ostatnia elbląska 805-tka, która posiadała przetwornicę wirową, obecnie we wszystkich wagonach są przetwornice statyczne.

Przejazd odbędzie się w nocy z 10/11 marca 2018 roku. Zbiórka uczestników przejazdu na przystanku Browarna – Dolna w kierunku Saperów / Druska o godzinie 22:20 . Dojazd z Dworca PKP i PKS linią 1 w kierunku Ogólnej.

Impreza zakończy się pod Zajezdnią Tramwajową w okolicach godziny 5:00, istnieje możliwość aby odłączyć się od nas wcześniej i na Dworzec pojechać jednym z pierwszych tramwajów linii 4.

Podczas przejazdu odbędzie się kilka fotostopów w tym na nowym torowisku w ulicach Grota Roweckiego oraz 12 Lutego, około godziny 2 przewidujemy przerwę na sklepostop oraz kebabostop.

„Generalnie przejedziemy się po całym Elblągu.Gwarantujemy świetną zabawę przy muzyce w komentarzach prosimy o jakieś numerki które możemy Wam zagrać „- zapewniają organizatorzy.

Impreza wyłącznie dla osób pełnoletnich!
Koszt od osoby 30/35 zł.

Zapisać się możesz klikając tutaj

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze