Bez cenzury. Szacunek dla kierowcy autobusu nr 7 „Bez cenzury” – to nowa kategoria w Express Elblag, którą w całości oddajemy Wam, mieszkańcom Elbląga. W kategorii tej będziemy publikować Wasze opinie, bez cenzury!

” Gdyby wszyscy elbląscy kierowcy autobusów oraz motorniczy tramwajów zwracaliby uwagę na to, kto wchodzi do autobusu/tramwaju nie byłoby przykrych zapachów oraz incydentów, które niestety często mają miejsce.

Weźmy przykład z dnia 3 marca. Duża pochwała i wielki szacunek dla kierowcy autobusu linii nr 7. Odjazd z dworca PKS-PKP o godzinie 11.25, numer boczny autobusu 611, obsługiwany przez „Arriva”.

Kierowca wiedział co ma robić i tak zrobił, jak to zresztą odbywa się w większości europejskich krajów. Pan kierowca otwierając jedynie pierwsze drzwi od strony kierowcy, zdecydował kto może wejść do autobusu, a kto nie.

Pięcioosobowa grupa z problemami alkoholowymi oraz higieną osobistą została na zewnątrz. Wielki szacunek i podziękowanie dla tego Pana kierowcy.

Pozostali kierowcy niech się uczą od tego Pana co mają robić w takich przypadkach.”

Z wyrazami szacunku – Marta

Bez cenzury – czekamy na Twoją publikację

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Komentarze