Ilustracja do tekstu

Te kolory są teraz w modzie! W ostatnim czasie bardzo wyraźnie widać rezygnację z felg srebrnych i rosnąca popularność wykończenia w czarnym, a nawet w grafitowym.

Bez wątpienia czarne felgi jest to ruch w dobrą stronę. Pojazdy, którymi się poruszamy są coraz bardziej eleganckie i takie też muszą być koła. A czarnemu elegancji odmówić nie sposób.

„Nie jest tajemnicą, że najpopularniejszym i najczęściej spotykanym kolorem felg jest srebrny, jednak w ostatnim czasie bardzo mocno zyskuje na popularności kolor czarny oraz grafitowy” – powiedział nam właściciel Premium Moto Centrum.

Przed i po renowacji!

Przed renowacją
po renowacji

Proces renowacji felg przy Akacjowej

Obserwowaliśmy proces renowacji starych i zniszczonych felg aluminiowych. Poznaliśmy każdy szczegół tej transformacji. Oczywiście nie wszystko możemy ujawnić, bo znacząca większość całego procesu, to pomysły i rozwiązania stworzone przez elblążanina, właściciela firmy z ulicy Akacjowej.

Z aluminiowej felgi, wszystko co zabił proces korozji, zostaje zdarte. Przez kilka godzin poddana jest pracy ręcznej i przy użyciu drogich środków z najwyższej półki. Po tej dogłębnej obróbce, nie nosi już żadnych śladów korozji. Jest bez koloru. Później następuje proces zabezpieczania powierzchni felgi i nakładania warstw farb a jest ich kilka. W końcu, wszystko to zostaje utwardzone w piecu, które gwarantuje połysk i blask, na kolejne lata.

Interesują Cię szczegóły renowacji alufelg w Twoim samochodzie? Zadzwoń: 508 348 408

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze