fot. KMP Elbląg

Nietypowa interwencja policji po 1 w nocy na Malborskiej. Policjanci pełniący nocną służbę mieli nietypową interwencję. Zakończyła się ona uzyskaniem pomocy dla 85-letniego, wychłodzonego mężczyzny, który w konsekwencji został przekazany pod opiekę lekarską.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w nocy przy ul. Malborskiej. Policyjny patrol prewencji zauważył starszego mężczyznę idącego chodnikiem. Był on tylko w cienkiej kurtce oraz z częściowo opuszczonymi spodniami. Mężczyzna miał także cewnik.

Policjanci wzięli 85-latka do radiowozu i tam ogrzali go. Wezwali też na miejsce pogotowie ratunkowe. Chwilę później, ustalili jak się nazywa i gdzie mieszka. Wraz z ratownikami medycznymi poszli pod ustalony adres, by zabrać dokumenty mężczyzny.

Ten bowiem decyzją ratowników miał zostać przewieziony do szpitala. Policjanci sprawdzili dodatkowo czy w mieszkaniu zakręcony jest gaz. Chwilę później 85-latek został przewieziony do szpitala i tam pozostał pod opieką lekarzy.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze