Ilustracja do tekstu

Kryminalni z Elbląga rozpracowali dilera. Zabezpieczyli narkotyki w jego mieszkaniu! Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli blisko 400 gramów amfetaminy, marihuanę oraz tabletki ecstasy.

Śledczy będą wnioskować do sądu o areszt dla zatrzymanego. Wcześniej był karany, między innymi za kradzieże i włamania.

Kryminalni z Elbląga od jakiegoś czasu pracowali nad sprawą wprowadzania i sprzedaży środków odurzających na terenie miasta. Na podstawie własnych ustaleń i zebranych dowodów policjanci zatrzymali 27-letniego elblążanina w jego mieszkaniu w centrum miasta.

Podczas przeszukania, funkcjonariusze zabezpieczyli należące do zatrzymanego 392,69 gramów amfetaminy, 0,27 grama marihuany oraz dwie tabletki ecstasy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wcześniej był karany, między innymi za kradzieże i włamania.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwoli prokuratorowi na złożenie wniosku o tymczasowe aresztowanie zatrzymanej.

Według Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat, udzielanie oraz posiadanie znacznych ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Komentarze