Ilustracja do tekstu

Śmierć na torach. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. W sobotę po godz. 15-tej policjanci otrzymali informację o śmiertelnym potrąceniu pieszego w miejscowości Krasnołęka. Jak ustalili funkcjonariusze w rejonie przejazdu kolejowego zginął 56-latek potrącony przez pociąg. Śledczy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

W sobotę (10 lutego 2018 roku) tuż po godz. 15-tej policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku do którego doszło w rejonie przejazdu kolejowego w miejscowości Krasnołęka.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pociąg relacji Olsztyn Główny – Szczecin Główny śmiertelnie potrącił 56-letniego mężczyznę, który prawdopodobnie chwilę wcześniej stracił równowagę i upadł na tory. Na miejsce wypadku zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, śledczy oraz technik kryminalistyki.

Czynności wykonywane przez funkcjonariuszy nadzorowane były przez prokuratora. Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, a technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość maszynisty oraz kierownika pociągu. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Policjanci ustalili, że w miejscu gdzie doszło do wypadku znajduje się monitoring, który pomoże ustalić szczegółowo okoliczności tego zdarzenia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Red.

Komentarze