fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Wypadek na skrzyżowaniu Nowowiejska -12 lutego. Kobieta trafiła do szpitala. Dziś, 11 lutego około godziny 00.30 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Nowowiejska – 12 lutego.

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca Renault jechała ulicą 12 lutego, drogą z pierwszeństwem, natomiast kierujący Mercedesem wyjeżdżał z ulicy Teatralnej. Kierujący Mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi Renault w wyniku czego doszło do zderzenia.

Ratownicy medyczni zabrali poszkodowaną kobietę (pasażerka Mercedesa) do szpitala, jak jednak zaznaczył w rozmowie z nami funkcjonariusz policji jej stan jest dobry, nie zagrażający życiu.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierujących na zawartość alkoholu, badanie wykazało, że obaj byli trzeźwi.

Policja na miejscu ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia, na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze