Ilustracja do tekstu

Zobaczcie jak będzie wyglądał nowy park handlowy w Elblągu! Mieszkańcy Osiedla Sadowa na zakupy, mniejsze czy większe, wszędzie będą mieli blisko.

Oferta sklepów znajdujących się w pobliżu już teraz jest bardzo bogata (m.in. E.Leclerc, DH Grand, Biedronka, Lidl, Stokrotka), a jeszcze w tym roku powiększy się o nowy park handlowy, który powstanie przy ul. Kochanowskiego. Jego budowa trwa.

Mini park handlowy, w którym znajdzie się 5 sklepów oraz około 50 miejsc postojowych, wybuduje inwestor z Gdańska. Obiekt stanie na działce o powierzchni ponad pół hektara pomiędzy ulicami Kochanowskiego, Komeńskiego i Reja.

Jego realizacja rozpoczęła się pod koniec zeszłego roku. Obecnie ekipy budowlane wykonują fundamenty pawilonu. Budowa ma się zakończyć do czerwca tego roku, a otwarcie powinno nastąpić jeszcze w wakacje. Ciekawostką jest fakt, że na działce tuż obok, w ramach osobnej inwestycji, stanie w przyszłości market sieci Lidl.

Inwestorzy obu obiektów handlowych wykonają na własny koszt przebudowę odcinka ul. Kochanowskiego z jednią, chodnikami i miejscami parkingowymi oraz przebudują skrzyżowanie ulic Kochanowskiego i Komeńskiego.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Red.

Źródło: Osiedle Sadowa

Komentarze