fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Potrąciła na przejściu, straciła prawo jazdy! Dziś, 7 lutego przed godziną 12.00 na przejściu dla pieszych na Placu Słowiańskim doszło do potrącenia kobiety. Kierująca straciła prawo jazdy!

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak powiedział nam pracujący na miejscu zdarzenia sierżant sztabowy Mateusz Rybicki z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu 62-letnia kierująca pojazdem marki Opel jadąca lewym pasem od strony I LO w kierunku Rycerskiej nie ustąpiła pierwszeństwa pieszej, która była już na przejściu.

„Kobieta ominęła pojazd, który ustąpił pierwszeństwa pieszej, kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące, został sporządzony również wniosek o ukaranie do sądu” – dodał w rozmowie z nami sierżant sztabowy Mateusz Rybicki z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

27-letnia potrącona kobieta w wyniku potrącenia odniosła ogólne potłuczenia ciała, jej stan zdrowia nie wymagał hospitalizacji.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu przebadali uczestników zdarzenia na zawartość alkoholu, badanie wykazało, ze byli trzeźwi.

Na miejscu występują lekkie utrudnienia w ruchu, policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze