fot. KMP Elbląg

Uwaga trudne warunki. Dacia w rowie! Mężczyzna jadąc osobową dacią wpadł w poślizg i wjechał do przydrożnego rowu. Policja ostrzega. Warunki znacznie się pogorszyły przez padający i zamarzający śnieg. Wymaga to znacznego ograniczenia prędkości i ostrożnego pokonywania zakrętów.

Policjanci z ruchu drogowego obsługiwali rano drogową kolizję w Jegłowniku. Tam 43-letni mężczyzna kierujący osobową dacią wjechał do rowu. Wcześniej stracił panowanie nad autem na śliskiej nawierzchni.

W samochodzie w chwili zdarzenia znajdowała się 11-letnia córka mężczyzny. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sytuacja zakończyła się na ukaraniu mężczyzny 300 złotowym mandatem i 6 punktami karnymi.

Policjanci przypominają o dostosowaniu prędkości jazdy nie tyle do znajdującego się na drodze ograniczenia, co do panujących warunków pogodowych. Większość kierujących stosuje się do tego zalecenia. Od rana elbląscy policjanci odnotowali dwie kolizje drogowe.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze