Ilustracja do tekstu

Kobieta przyjechała do Elbląga i zgubiła samochód. 35-letnia kobieta która przyjechała do Elbląga przeprowadzać ankiety… zgubiła swój samochód. Brzmi nieprawdopodobnie ale to prawdziwa sytuacja, w której wczoraj próbowali pomóc elbląscy policjanci. W konsekwencji auto znaleźli i kobieta mogła wrócić do swojego rodzinnego Tczewa.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce wczoraj około godziny 14.00. Wtedy to roztrzęsiona kobieta zadzwoniła do dyżurnego na numer alarmowy 997 i powiedziała, że nie może… znaleźć swojego auta. Przyjechała do Elbląga z Tczewa wykonać kilka ankiet i zaparkowała samochód na osiedlu w okolicach ul. Lotniczej.

Pomiędzy budynkami poruszała się pieszo. W pewnej chwili stwierdziła, że nie umie trafić z powrotem do miejsca, gdzie pozostawiła swoje osobowe renault. Na miejsce przyjechał patrol prewencji, który pomógł kobiecie nie znającej Elbląga w poszukiwaniach jej auta. Po około 40 minutach samochód został szczęśliwie odnaleziony. Był zaparkowany na osiedlu przy ul. Lotniczej. Kobieta mogła więc powrócić do Tczewa. Na tym zakończyła się ta nietypowa interwencja.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze