Ilustracja do tekstu

Akcja stacji Shell w Elblągu na tłusty czwartek! W tym roku kupując pączki na stacji Shell wesprzesz zwierzaki z elbląskiego schroniska. Tłusty czwartek już 8 lutego!

„Złotówka z każdego kupionego pączka na stacji Shell w Elblągu, zostanie przekazana na Elbląskie Schronisko dla zwierząt” – poinformowali nas pracownicy stacji Shell.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu prowadzone jest przez OTOZ Animals od 2009 roku. Wiele udało się już zmienić. W tym czasie powstały nowe przestronne boksy dla psów i duże wybiegi dla kotów. Zakupiony został klimatyzowany kontener dla kotów szukających nowych rodzin. Zadaszone zostały wszystkie boksy dla psów. Co roku OTOZ Animals kupuje nowe, ocieplane budy.

Niestety koszty utrzymania prawie 300 zwierząt są tak ogromne, że zawsze na coś brakuje. W „Tłusty Czwartek”, będzie okazja wspomóc elbląskie schronisko. Stacja Shell w Elblągu zobowiązała się oddać elbląskiemu schronisku złotówkę z każdego sprzedanego pączka. Pączek na stacji Shell będzie kosztował 1.99 zł.

W akcję włączyły się 3 oddziały stacji Shell w Elblągu. Przypomnijmy, że jeden znajduje się przy ulicy Płk Dąbka, drugi przy Sopockiej, 3 zaś przy siódemce (Nowa Holandia)

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze