fot. KMP Elbląg

Czekoladowy potwór zatrzymany w Elblągu! To nie był zwyczajny złodziej, jego specjalnością i specjalizacją była czekolada, mężczyzna tak przepadał za tym przysmakiem, że był zdolny wynieść towar o wartości nawet 1000 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

olejny raz policyjna praca z materiałem z monitoringu zakończyła się zatrzymaniem złodzieja. Był nim 34-letni mężczyzna, który kradł towar w spożywczych sklepach samoobsługowych na terenie Elbląga. Gdy podczas jednej z kradzieży ekspedientki próbowały zatrzymać 34-latka, ten aby nie oddać zabranych z półek czekolad, uderzył jedną z kobiet.

Policjanci oglądający materiał z monitoringu natknęli się na rozpoznanego wcześniej 34-latka, gdy ten przechodził przez jezdnie w miejscu niedozwolonym. Zaczęli go gonić krzycząc „Policja”. Zatrzymany mężczyzna, który był już wcześniej notowany za inne przestępstwa był przekonany, że to reakcja na złamanie przepisów drogowych.

Chwilę później zrozumiał do jakiej sprawy został zatrzymany. Mężczyzna odpowie teraz za kradzieże oraz za określoną w Kodeksie Karnym kradzież rozbójniczą. Może mu grozić kara do 10 lat pozbawiania wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Reklamy

Komentarze