fot. Policja Malbork

Wypadła przez okno i została przygnieciona przez samochód! Policjanci z Malborka ustalają przyczyny wypadku do którego doszło 31 stycznia rano w miejscowości Dębina (gm. Nowy Staw).

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letnia mieszkanka powiatu malborskiego kierująca samochodem marki Toyota Yaris prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, dachowała a następnie wypadła przez boczne okno i została przygnieciona przez samochód. Kierująca z obrażeniami został przetransportowana śmigłowcem do szpitala.

31 stycznia około godz. 7-ej dyżurny policji w Malborku odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Dębina doszło do wypadku drogowego. Oficer dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów ruchu drogowego. Pracujący na miejscu wypadku technik kryminalistyki zabezpieczył ślady, wykonał oględziny oraz sporządził dokumentację fotograficzną.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letnia mieszkanka powiatu malborskiego jadąc samochodem marki Toyota Yaris, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, dachowała a następnie wypadła przez okno i została przygnieciona przez pojazd. Kierująca toyotą z poważnymi obrażeniami został przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Policjanci ustalają przyczyny wypadku i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Źródło: Policja w Malborku

Reklamy

Komentarze