Ilustracja do tekstu

Poszukiwania na Modrzewinie. Szukali zaginionego mężczyzny i znaleźli go 3 km od auta. Poszukiwania zaginionego 65-latka zakończyły się jego odnalezieniem i przekazaniem dla rodziny, która objęła go opieką.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 18.00, mężczyzna zaginął na obrzeżach miasta. 65-latek poruszał się samochodem. Była to czarna toyota. Auto zostało odnalezione przez policjantów.

Trwały poszukiwania samego mężczyzny, który wysiadł z samochodu i poszedł w nieznanym kierunku. Policjanci z prewencji kontrolowali teren elbląskiej Modrzewiny i tam sprawdzając trudnodostępne miejsca natknęli się na zaginionego 65-latka.

Mężczyzna był zziębnięty i próbował z terenu leśnego wydostać się na ulicę. Na miejsce przyjechała rodzina mężczyzny, która przejęła nad nim opiekę.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Komentarze