fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Mieszkaniec Elbląga pękł na dołku. Teraz grozi mu do 2 lat! Wczoraj, 31 stycznia informowaliśmy Was o kolizji, którą spowodował pijany kierowca, który wjechał samochodem w barierki, wcześniej mało nie potrącił kobiety z dzieckiem.

Wczoraj około godziny 15.00 w Milejewie dwóch pijanych mężczyzn jechało samochodem marki VW. W pewnym momencie kierujący  stracił panowanie nad samochodem i uderzył w barierki.

Świadkiem zdarzenia był inny kierowca, który przepuszczał wcześniej kobietę z dziećmi. Kierowca widząc, że mężczyźni próbują odjechać z miejsca kolizji natychmiast wysiadł z samochodu, zabrał mężczyznom kluczyki oraz wezwał policję.

Na miejsce przyjechały dwa patrole policji, funkcjonariusze zatrzymali dwóch agresywnych mężczyzn i przewieźli na Komendę.

Żaden z nich na początku nie przyznawał się do kierowania pojazdem, jednak przy późniejszych czynnościach policyjnych, jeden z zatrzymanych w konfrontacji z dowodami przyznał się do prowadzenia samochodu.

Jak poinformował nas dziś, 1 lutego kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu mężczyzna ma 43 lata, badanie alkotestem wykazało u niego 1,64 alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. Jego auto odholowano na policyjny parking. On natomiast trafił do policyjnego aresztu. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

O wczorajszych wydarzeniach na bieżąco informowaliśmy Was TUTAJ oraz TUTAJ.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze