fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Pijani, wściekli i z zanikami pamięci. Może wróci im pamięć na dołku! Dziś, 31 stycznia około godziny 15.00 w Milejewie samochód uderzył w barierki, świadkiem zdarzenia był mężczyzna, który zabrał kierowcy kluczyki i powiadomił policję.

Zdarzenie miało miejsce w Milejewie w okolicach Szkoły Podstawowej. Tam pojazd marki VW uderzył w barierki. Mężczyzna, który był świadkiem zdarzenia podbiegł do samochodu, zabrał podróżującym mężczyznom kluczyki i powiadomił policję.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu natychmiast na miejsce wysłał patrol policji, bowiem istniało uzasadnione zagrożenie, że kierujący jest w stanie nietrzeźwości.

Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego i dwóch agresywnych mężczyzn, jeden z funkcjonariuszy policji z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu poprosił o wsparcie.

Jak powiedział nam kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu obaj mężczyźni byli agresywni –  zostali zatrzymani.

„Obaj mężczyźni nie przyznają się do kierowania pojazdem, policja prowadzi w tej chwili czynności wyjaśniające, na szczęście nikomu nic się nie stało” – dodał w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Mogło skończyć się tragicznie

Przed pędzącym samochodem w ostatniej chwili zdołała uciec kobieta z dziećmi.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze