fot. KMP Elbląg

O mieszkańcu Elbląga pisze cała Polska. Czy gwiazda internetu trafi w ręce policji? Policja w Elblągu szuka krewkiego młodzieńca, który najprawdopodobniej działa na rzecz likwidacji szlabanów w Elblągu.

Z rana przejrzeliśmy prasówkę z całej Polski, króluje w niej elblążanin, który zniszczył zaporę przy jednym z osiedli w mieście. Jak przypuszczają funkcjonariusze, zrobił to po kłótni z dziewczyną. O wyczynie mieszkańca Elbląga informuje między innymi TVN24 i TVP Info.

„Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, wyjaśniają sprawę zniszczenia szlabanu na ulicy Gwiezdnej w Elblągu. Do zdarzenia doszło w nocy z 25/26 grudnia 2017r. Na filmie widać jak mężczyzna taranuje ciałem ramie szlabanu i odchodzi.

Prawdopodobnie dokonał tego po kłótni z dziewczyną, która mu towarzyszyła. W ten sposób wandal dokonał zniszczeń na blisko 774 zł. Mężczyźnie grozi za to do 5 lat więzienia. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy „- informuje kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu

Wideo

Rozpoznajesz go? Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze