Ilustracja do tekstu

Nie dbali o samochód i wpadli obaj w Golfie na Lotniczej. Dziś, 31 stycznia około godziny 14.00 funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zatrzymali na ulicy Lotniczej samochód marki VW Golf. Zainteresowanie wzbudził stan techniczny pojazdu.

Kontrola miała miejsce dziś, 31 stycznia na ulicy Lotniczej, funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu postanowili zatrzymać do kontroli pojazd marki VW Golf, ponieważ wzbudził ich zainteresowanie stan techniczny pojazdu.

Podczas kontroli policjanci wyczuli w samochodzie podejrzany zapach i postanowili dokładnie skontrolować pojazd i podróżujące w nim osoby.

Podczas policyjnych czynności funkcjonariusze odkryli, u 23-letniego kierowcy i 32-letniego pasażera zawiniątka z narkotykami.

Jak powiedział w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu obaj mężczyźni zostali zatrzymani, za posiadanie narkotyków grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze