fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Mało nie zabili kobiety z dziećmi, po czym poszli do sklepu po alkohol! Po naszej publikacji do naszej redakcji zgłosiła się kobieta, która z dziećmi zdołała uciec przed pijakami, którzy szaleli VW po Milejewie.

Do zdarzenia doszło dziś, 31 stycznia około godziny 15.00 w Milejewie. Tam pojazd marki VW uderzył w barierki. Mężczyzna, który był świadkiem zdarzenia podbiegł do samochodu, zabrał podróżującym mężczyznom kluczyki i powiadomił policję. Na bieżąco informowaliśmy Was o tym TUTAJ.

Do naszej redakcji zgłosiła się kobieta, która z dziećmi zdołała uciec przed pędzącym VW. „Przechodziłam przez przejście dla pieszych z dziećmi, świetnie zachował się kierowca, który nas najpierw przepuścił, a następnie widząc całą sytuację wybiegł z samochodu i zabrał kluczyki pijanym mężczyznom z VW „- powiedziała w rozmowie z nami kobieta.

„Mężczyźni się rozbiegli i udali do sklepu po piwo. Mężczyzna, który dokonał obywatelskiego zatrzymania zrobił zdjęcia, dzięki temu wiadomo, kto kierował pojazd” – dodała w rozmowie z nami kobieta.

Czytelniczka zwróciła nam uwagę również na przejście dla pieszych, które jest bardzo niebezpieczne, a władza nic nie robi w zakresie poprawy jego bezpieczeństwa.

Jak powiedział nam kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu obaj mężczyźni byli agresywni – zostali zatrzymani.

„Obaj mężczyźni nie przyznają się do kierowania pojazdem, policja prowadzi w tej chwili czynności wyjaśniające, na szczęście nikomu nic się nie stało” – dodał w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze