Ilustracja do tekstu

Jutro reportaż TVN UWAGA o uciążliwym lokatorze z Elbląga! Już jutro, 1 lutego o godzinie 19.50 na stacji TVN w programie „Uwaga” emisja reportażu o uciążliwym lokatorze z Wojska Polskiego.

25 stycznia wraz z dziennikarzami telewizji Polsat oraz reporterami programu „Uwaga” podjęliśmy interwencję w budynku mieszkalnym przy ulicy Wojsko Polskiego.

To co zastaliśmy na miejscu zwaliło nas z nóg, jeden z mieszkańców ze swojego mieszkania zrobił melinę i noclegownię dla bezdomnych.

Fetor z mieszkania rozszedł się na cały budynek mieszkalny, sąsiedzi przez kilka lat musieli znosić gehennę smrodu i wszystkiego, co się wokół uciążliwego lokatora dzieje. Wszystkie miejskie instytucje oraz służby rozkładały ręce.

Po naszej wspólnej interwencji Pan Wiesław został zabrany do domu Brata Alberta, zgodził się również w końcu na leczenie.

Mieszkanie zostanie wysprzątane przez firmę sprzątającą – obiecał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elblągu.

Efekty pracy dziennikarzy programu „UWAGA” będzie można zobaczyć już jutro, 1 lutego na antenie TVN o godzinie 19.50.

O sprawie szerzej na naszych łamach pisaliśmy TUTAJ oraz TUTAJ

Daj nam znać !

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze