Ilustracja do tekstu

Wyszedł o własnych siłach ze zbiornika wodnego. Trafił w ręce policji! Szczęście w nieszczęściu, chyba tak najtrafniej można określić przypadek 36-latka, który dachował w zbiorniku wodnym w okolicach Markus.

Wczoraj, 28 stycznia około godziny 19.00 w okolicach Markus 36-latek stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachował w zbiorniku wodnym.

Co prawda mężczyzna o własnych siłach zdołał wydostać się z samochodu, jednak chwilę później trafił już w ręce funkcjonariuszy policji, którzy wyczuwając od niego zapach alkoholu, zatrzymali go i skierowali na badania w celu pobrania krwi. Policjanci zatrzymali 36-latkowi prawo jazdy.

Zatrzymanie na Związku Jaszczurczego. 21-latkowi grozi 5 lat!

„W niedzielę patrol ruchu drogowego zatrzymał przy ul. Związku Jaszczurczego 21-latka kierującego audi a3. Mężczyzna miał 0,50 promila, jednak 21-latek posiadał aktywny do kwietnia 2018 roku sądowy zakaz kierowania pojazdami. Teraz zostanie on przedłużony a 21-latkowi za niestosowanie się do orzeczenia sądu może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności” – poinformował kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze