fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

W radiowozie zapłacisz kartą!  Policja wprowadziła spore udogodnienie, kierowcy mandat karny będą mogli opłacić na miejscu, w radiowozie za pośrednictwem karty.

Nie trzeba będzie już stać na poczcie lub dokonywać przelewów, mandat będziemy mogli opłacić w radiowozie, rozwiązanie będzie wkrótce funkcjonowało również w Elblągu.

Jak powiedział w rozmowie z nami kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu wszystkie radiowozy wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu zostaną wyposażone w terminale płatnicze.

Jak udało nam się ustalić nowe rozwiązanie w Elblągu ma zostać wprowadzone w lutym – „Może być to kwestia tygodnia” – powiedział nam kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

„Z badań, które przeprowadziliśmy wśród Polaków wynika, że jesteśmy nowocześni i oczekujemy takiej możliwości zapłaty bezgotówkowo także za mandaty. Będzie to możliwość zapłacenia kartą płatniczą, w tym zbliżeniowo, Blikiem, a także telefonem komórkowym”- wyjaśnia Renata Zielińska z Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService.

– „Będzie to ułatwienie zarówno dla policjantów, którzy skrócą czas przeprowadzenia kontroli drogowej, jak i też dla samych obcokrajowców, którzy nie będą musieli już jeździć z policjantami żeby wypłacić pieniądze” – dodaje Renata Zielińska z Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService.

Daj nam znać !

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze