Nadesłane od Czytelnika

Ulica Lotnicza zamknięta. Mieszkańcy odcięci od świata! Dziś, 29 stycznia zgodnie z zapowiedziami Urzędu Miasta w Elblągu została zamknięta ulica Lotnicza, jednak zdaniem mieszkańców nie do końca tak to miało wyglądać…

W zeszłym tygodniu Departament Zarząd Dróg UM informował, że w związku z wykonywaniem kanalizacji deszczowej związanej z budową wiaduktu i dróg dojazdowych, od 29 stycznia do 5 lutego zamknięty zostanie odcinek ulicy Lotniczej – od skrzyżowania z ul. Fredry do skrzyżowania z ul. Kilińskiego.

„Obydwa wyżej wymienione skrzyżowania, choć z utrudnieniami, będą nadal dostępne dla ruchu. Ruch pieszych będzie się odbywał normalnie, dojazd mieszkańców do swoich posesji pozostanie zapewniony. Objazd poprowadzony zostanie ulicami Kilińskiego i Malborską” – informowało miasto.

„To chyba jakieś kpiny” – wskazują mieszkańcy

„Pisaliście w jednym z artykułów o zamknięciu ul Lotniczej, ale miał być udostępniony wyjazd z posesji dla mieszkańców, a wyszło zupełnie inaczej. Nie mam jak wyjechać po zakupy czy do pracy, bo właśnie rozkopują drogę przed samym moim wyjazdem z domu. To są chyba jakieś kpiny bo nawet teraz moi sąsiedzi z rana wyjechali i nie będą mieli jak wjechać na teren posesji…” – napisał do nas Czytelnik.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze