Ilustracja do tekstu

Śledczy wyjaśniają śmierć poszukiwanego mężczyzny. Jak udało nam się ustalić prokuratura podjęła decyzję o skierowaniu ciała zaginionego mężczyzny na sekcję zwłok.

W sobotę, 27 stycznia policja przyjęła zgłoszenie o zaginięciu 70-latka. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Jak ustalono w sobotę około godziny 16.30 mężczyzna wyszedł z mieszkania przy ulicy Szczyglej udając się w kierunku kościoła przy ulicy Częstochowskiej. Tam jednak nie dotarł. Policja dokładnie przeczesała teren kościoła przy ulicy Częstochowskiej oraz okolice.

Zaginięcie było traktowane jako 1-kategorii (najważniejsze) bowiem 70-latek mógł mieć zaniki pamięci oraz problemy z orientacją i znalezieniem drogi do domu.

Poszukiwania trwały kilka godzin, w pewnym momencie do akcji włączono psa przewodnika. Niestety, następnego dnia, w niedzielę, 28 stycznia około godziny 9.00 przypadkowy przechodzeń natknął w Łęczu na ciało mężczyzny.

Podczas oględzin okazało się, że znalezione w rowie w Łęczu zwłoki mężczyzny należą do poszukiwanego mężczyzny.

Na miejsce przyjechał prokurator, który podjął decyzję o skierowaniu ciała na sekcję, sprawę śmierci badają śledczy.

To nie pierwszy raz kiedy mężczyzna zaginął. W maju 2016 roku również policja szukała Pana Tadeusza, wówczas jednak policji udało się odnaleźć mężczyznę.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze