Ilustracja do tekstu

Nocna rozróba na Płk Dąbka. Agresor poszedł na policjantów z gałęzią! Policjanci interweniowali przy ul. Płk. Dąbka.

Tam, grupa osób miała rozbijać butelki przed blokiem. Okazało się też, że w jednym z zaparkowanych aut rozbito szybę. Policjanci zatrzymali jednego z agresorów. 19-letni mężczyzna… wymachiwał trzymaną w ręku gałęzią.

Była godzina 1.30 w sobotnią noc, gdy policjanci patrolowo-interwencyjni sprawdzali informację o agresywnie zachowującej się grupie mężczyzn przy ul. Płk. Dąbka.

Na widok nadjeżdżającego radiowozu osoby zaczęły uciekać. Policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn, który wymachiwał kawałkiem grubej gałęzi. W tym samym miejscu i czasie doszło również do uszkodzenia samochodu. Policjanci podejrzewając 19-latka o dokonanie tego czynu zatrzymali go.

Podczas przeszukania okazało się, że młody mężczyzna ma przy sobie dwa dowody osobiste należące do innych osób. Jeden z tych dowodów w policyjnej bazie figurował jako utracony. Policjanci zbadali też trzeźwość 19-latka. Miał on prawie promil alkoholu w organizmie. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Reklamy

Komentarze