Policjanci znaleźli ciało zaginionego elblążanina. Dziś, 28 stycznia około godziny 9.00 w okolicach Tolkmicka policjanci natknęli się na ciało poszukiwanego mężczyzny.

Mężczyzna wczoraj, 27 stycznia około godziny 16.30 wyszedł z mieszkania przy ul. Szczyglej udając się w kierunku kościoła przy ul. Częstochowskiej. Tam jednak najprawdopodobniej nie dotarł. Mężczyzna może mieć zaniki pamięci i może mieć problemy z orientacją i znalezieniem drogi do domu – informowała wczoraj policja.

Od chwili zgłoszenia do dziś rana trwały intensywne poszukiwania. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem typu 3/4, granatowe spodnie dżinsowe oraz czarną zimową czapkę. Do akcji poszukiwawczej włączono psa-przewodnika.

Dziś, 28 stycznia około godziny 9.00 ciało poszukiwanego mężczyzny znaleziono w okolicach Tolkmicka. Przyczyny śmierci na ten moment są nieznane.

Daj nam znać !

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Reklamy

Komentarze