fot. MDK

Mali elblążanie podbijają The Voice Kids! Dwoje kolejnych elblążan zakwalifikowało się do kolejnych etapów The Voice Kids.

Tego jeszcze nie było, dwoje elblążan z Młodzieżowego Domu Kultury obejrzeliśmy w sobotnim odcinku The Voice Kids. W programie wystąpili: dziesięcioletnia Gabrysia Piotrowska oraz trzynastoletni Maksymilian Więckowski.

Gabrysia Piotrowska śpiewa w zespole „Szalone małolaty” Młodzieżowego Domu Kultury, który za swoje sukcesy otrzymał Nagrodę Prezydenta. Gabrysia śpiewała w zespole podczas gali wręczenia nagród 6 stycznia 2017. Występowała podczas wielu elbląskich imprez m.in. na Święcie chleba. Młoda artystka ma dopiero 10 lat, ale śpiewa publicznie od 6 lat, bo zaczynała w scholce parafialnej jako czteroletnia dziewczynka.

Maksymilian Więckowski, tak jak Gabrysia śpiewa w zespole „Szalone małolaty” Młodzieżowego Domu Kultury. Gdy mieszkał w Warszawie występował m.in. w Teatrze Kwadrat, gdzie u boku Andrzeja Nejmana oraz Pawła Małaszyńskiego zaśpiewał dla Jana Kobuszewskiego podczas jego benefisu. Maks jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu.

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu 882 500 392. 

Red.

Komentarze