fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Tu powstaje 4 Lidl. Ruszyły prace nad budową już 4 w naszym mieście oddziału sklep Lidl, który powstaje na działce przy skrzyżowaniu ulic Ogólnej z Aleją Jana Pawła II.

Działka, na której powstaje sklep Lidl jest o powierzchni prawie 1500 m kwadratowych, inwestor kupił ją od miasta już we wrześniu 2015 r. za ponad 5 milionów złotych. Z kolei pozwolenie na budowę uzyskał w lipcu 2017 roku. Zgodnie z umową prace przy budowie miał rozpocząć do końca ubiegłego roku.

To będzie już czwarty Lidl w Elblągu, przypomnijmy, że w poprzednim roku został otwarty trzeci Lidl przy rondzie NSZZ Solidarność. Pozostałe dwa znajdują się przy ulicy Ogólnej oraz Dębowej. W trakcie przygotowania jest następna inwestycja, piąty sklep tej sieci powstanie w okolicy Reja i Kochanowskiego. Inwestycja ta jest jednak dopiero na etapie projektowym.

Obecnie w Lidlu sprzedawanych jest około 1.200 produktów należących do ponad 100 marek własnych, których udział w przychodach firmy sięga 70 proc. Sklepy czynne są od poniedziałku do soboty od godziny 8 do 21 a w niedziele od godziny 9.00 do 19.00

Ruszyły prace nad budową 4 Lidla – zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze