fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Problem uciążliwego lokatora z Wojska Polskiego rozwiązany! Uciążliwy lokator zgodził się na leczenie, został zabrany do domu Brata Alberta, a jego mieszkanie zostanie wysprzątane przez pracowników MOPS. Szkoda, że trwało to tyle lat i konieczna była interwencja medialna.

Jak udało nam się ustalić uciążliwy lokator budynku przy ulicy Wojska Polskiego po naszej wizycie wraz z Polsatem I TVN-em został zabrany do domu Brata Alberta.

Mężczyzna dodatkowo zgodził się na leczenie z alkoholizmu. Jego mieszkanie na dniach zostanie wyczyszczone przez pracowników MOPS.

Mieszkańcy budynku przy Wojska Polskiego odetchnęli z ulgą, jednak jak wspomnieli dziś w rozmowie z nami, szkoda, że trwało to tyle lat i konieczna była interwencja mediów.

Nasza wspólna interwencja

Wczoraj, 25 stycznia wraz z dziennikarzami stacji Polsat podjęliśmy interwencję ws uciążliwego lokatora na Wojska Polskiego. To co zastaliśmy na miejscu nie da się opisać słowami – brud, smród i ubóstwo.

„Piszę w imieniu mieszkańców ulicy Wojska Polskiego 8 w Elblągu. Warunki w jakich żyje Pan Wiesław są skandaliczne, sytuacja ma miejsce kilka lat, nikt nam nie jest w stanie pomóc, odbijamy się od ściany, w imieniu mieszkańców proszę o pomoc „– alarmowała nas Czytelniczka.

„Wielokrotnie prosiliśmy o pomoc MOPS, Sanepid oraz policję, niestety służby i miejskie instytucje są bezradne, jesteśmy zdani sami na siebie” – opowiadali nam wczoraj mieszkańcy.

O sprawie szerzej pisaliśmy – TUTAJ

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze