fot. Łukasz Nosarzewski, Express Elblag

Gdy ona leżała w szpitalu, on wariował po mieście. Został zatrzymany! Dziś, 26 stycznia około godziny 19.00 funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu zatrzymali pijanego kierowcę.

38-letni mężczyzna jeździł ulicami Elbląga nie patrząc, czy przed sobą ma wysepkę czy człowieka, jazda pod prąd też nie sprawiała mu większych trudności.

Około godziny 19.00 Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Elblągu otrzymał zgłoszenie o pijanym kierowcy, który niemal nie przejechał zgłaszającego. Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce zdarzenia patrol policji.

Mężczyzna, gdy już się wyszalał, pojechał po pasażerkę, która w tym czasie przebywała na badaniach w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. 38-latek podjechał na parking szpitala, tam został już zatrzymany przez policjantów.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przebadali kierującego na zawartość alkoholu, badanie wykazało że był nietrzeźwy, miał prawie 2 promila.

Mężczyzna został zatrzymany, tak jak jego prawo jazdy, samochód natomiast został odholowany na policyjny parking. O dalszych losach mężczyzny zdecyduje Sąd, za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu 2 lata więzienia.

Zdjęcia

Daj nam znać!

Przypominamy, że całodobowo wysyłać nam możecie zdjęcia, filmy oraz informacje, właśnie poprzez e-mail, jak również przez „Szybki Kontakt – klikając tutaj”. Całodobowo czekamy także na zgłoszenia od naszych Czytelników pod numerem telefonu +48 668 054 444

Łukasz Nosarzewski, Redaktor Naczelny

Komentarze